Про нас

Товариство – колегi, друзі, тобто люди, яким не байдужe горе іншoi людини.

Коли Росія напала на наших сусідів в Україні, багато людей опинилось в скрутному становищi – вони втратили роботу, гроші, близьких і перш за все, почуття безпеки.

Дуже постраждали діти, для яких війна – неймовірна травма. Люди похилого віку, яким важко подбати про себе та свої потреби без допомоги іншої людини, потребують великої підтримки.

Не забуваймо про наших «братів менших» – покинутих тварин, які бояться пострілів, вибухів, заховані в руїнах без доступу до води та їжі, нездатні попросити допомоги. Вони часто раняться.

Тому багато разів приватно, просто за бажанням серця, ми їздили в Україну, щоб допомогти і підтримати наших сусідів. Але цього виявилося недостатньо, тому ми вирішили заснувати Фонд, який, будучи офіційною організацією, дозволить надавати більш широкий спектр допомоги.

Наші зусилля зі створення Фонду тривають з червня 2022 року, хоча Україна сьогодні вже не так актуальна, ми не зупиняємось у своїй діяльності та впевнені, що будемо надавати допомогу, поки вона буде потрібна.
Наша мета — організувати якомога більше перевезень, щоб, хоч і в незначній мірі, задовольнити потреби наших сусідів. Збираємо продукти, необхідні до житя речi.